День Збройних сил України

День Збройних сил України

Щорічно 6 грудня відзначається День Збройних сил України.

Українське військо спирається на багатовікову історію та словні традиції.

До Дня Збройних сил України в бібліотеці коледжу відкрита тематична виставка- експозиція присвячена мужнім захисникам рідної землі «Моя незламна Україна».

Цей захід спрямований на виховання глибоких патріотичних почуттів молодого покоління.

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй боротьбі за незалежність та територіальну цілісність. Тому зараз, як ніколи, важливе та актуальне питання формування громадянина-патріота України, захисника Вітчизни.

На виставці розміщені матеріали про Збройні сили України, фото студентів коледжу різних років, які захищали та загинули за Україну, представлені ексклюзивні артефакти привезені просто з поля бою: ворожа каска, бронежилет, фрагмент рашистської  ракети та міни, питна система (гідратор),гільзи від снарядів, а також створений бліндаж.

Учасник бойових дій, викладач предмету «Захист України» Миронюк Ігор Якович, розповів про війну, якою її бачать самі воїни, без цензури та прикрас. Ця виставка показує всю правду і біль цієї війни, а також, що наші захисники – найкращі, що з ворогом воює не просто українське військо , з ворогом воює увесь український народ.

Велична шана кожному воїну за оборону нашої держави та нашого життя!

Низький уклін і світла пам’ять тим, хто віддав своє життя за нашу незалежність, нашу свободу.

Бажаємо всім нам миру і перемоги!

Слава Україні ,Героям Слава!

adminhq
Author