Виставка творчих робіт студента групи ЕЗ-220 Школи Віктора «Металеві метаморфози» до Міжнародного дня студента, 17.11.2020 року.

Виставка творчих робіт студента групи ЕЗ-220 Школи Віктора «Металеві метаморфози» до Міжнародного дня студента, 17.11.2020 року.

У читальному залі бібліотеки коледжу з 16 по 17 листопада 2020 року відбулась виставка творчих робіт студента групи ЕЗ-220 Школи Віктора «Металеві метаморфози» до Міжнародного дня студента, 17.11.2020 року.

Захоплення арт-зваркою розпочалося 5 років тому. Перший виріб зробив з домашніх побутових відходів зробив сину, в дитячий садок, казковий будиночок до Нового року. Пізніше, дитячий казковий будиночок. Потім різноманітні світильники, мотоцикли. Сюрприз для дружини – квіти. Під час карантину зробив світильник у формі чоловічка та повітряну кулю братів Монгольф`є. Своїми роботами Віктор хоче «розрухати» молодь, щоб вони не сиділи за телевізорами та комп`ютерами, а спробували щось робити своїми руками. Віктор показав всім нам, що навіть із сміття можуть вирости прекрасні квіти. Віктор Школа працює на підприємстві ТОВ «Скляний альянс» начальником дільниці контрольно-вимірювальних приладів. Займається улюбленою справою в обідню перерву, на роботі, якщо є вільний час. Віктор не хоче, щоб його вироби були огороджені, як у музеї, хоче, щоб їх можна було торкнутись, роздивитись. За останній рік він виготовив  10 виробів.  Свої вироби дарує близьким, друзям, рідним. Подобається робота із підшипниками, моторними цепами, металевими шпильками, пружинами, гайками, шестернями, болтами, муфтами. Сподіваємось, що дана виставка допоможе студентам визначитись з проведенням вільного часу. А в наступному році у бажаючих студентів буде нагода продемонструвати і свої захоплення.

adminhq
Author